Kanárské ostrovy dovolená

Kanárské ostrovy dovolená

Kanárské ostrovy

Grand Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Tenerufe, La Palma, to jsou ostrovy  na kterých přibližně za 5 hodin, můžete  trávit svoji báječnou dovolenou.

Grang Canaria- nejnavštěvovanější z kanárských ostrovů. Naleznete zde takzvanou malou Saharu s desetimetrovými písečnými dunami, nádherné zlaté pláže na kterých Vás bude omývat voda z Atlantiku.

Tenerife- ostrov věčného jara. Díky stálému počasí, je Tenerife nazýván ostrovem věčného Jara. Nepřehlédnutelnou dominantou Tenerife je spící sopka Pico de Teide vysoká 3 718 metrů.

 

La Palma- zelený ostrov. Na ostrově La Palma naleznete krásné počasí, exotickou krajinu a ideální podmínky pro potápění.

 

Lanzarote- díky svému sopečnému původu je třetina ostrova pokryta černou lávou a vulkanickým pískem. Krásné pláže, minimální srážky, teploty až 30°C, průzračný oceán, sopečný park Timanfaya, to je Lanzarote

Fuerteventura- nekonečné písčité pláže, blankytně čisté moře, dominantní větrné mlýny, botanický a zoologický park, to vše můžete spatřit na tomto překrásném ostrově.

Doba letu cca 5 hodin

Dále viz Španělsko

Stránka 1 z 21, zobrazeno 16 nabídek z 322 celkem, od 1. do 16. nabídky.