Dovolená Bulharsko last minute

Dovolená Bulharsko last minute

 

Dovolená Bulharsko last minute                   

Dovolená Bulharsko last minute,můžete  koupit za zvýhodněnou last minute cenu. Prostě si sbalíte kufry a druhý den můžete odlétat na vaši vybranou dovolenou. Od délky odletu se také odvíjí cena last minute dovolené, čím je doba kratší tím CK cenu snižují. Nevyplatí se ale čekat až na poslední chvíli, výběr destinací je potom velmi omezený.

V případě, že si zájezd last minute do Bulharska koupíte, tak za necelé 2 hodiny přistanete na bulharské pevnině, u písečných pláží zalitých sluncem a klidnou  atmosférou. Odlétat můžete z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavy, ale i z Polských Katowic, Vídně, nebo některých německých letišť.

Dovolená Bulharsko last minute, je dovolená za výhodnou cenu,  nekonečné písečné pláže a  překrásné hotely, ale i , úžasné hory a historická města. Po celodenním slunění Vás na dovolené v Bulharsku čekají hotely, ale i velké množství barů, kaváren, diskoték, obchodů i stánků se suvenýry, vše za příznivé ceny cca o 10% nižší než v ČR. Čekají na Vás také aquaparky, lodní výlety, množství vodních sportů atd…Pro cesty do Bulharska jsou nejvýhodnější měsíce červen až září , kdy jsou teploty nevyšší a voda dosahuje až 28 stupňů. Dovolená Bulharsko last minute, to je dovolená za výhodnou cenu.

V Bulharsku na Vás čekají letoviska jako jsou :

Slunečné pobřeží - 10 km dlouhá písčitá pláž.

Sv.Vlas – 4 km od Slunečného pobřeží

Primorsko – původně rybářská vesnička, dnes je to známé turistické letovisko.

Zlaté Písky a další……..

Hlavní město: Sofia

Počet obyvatel: 7 300 000.

Úřední jazyk: Bulharština, lze se domluvit i česky, rusky, německy a anglicky.

Měna: Bulharský lev

Cestovní doklady: cestovní pas nebo občanský průkaz

Doba letu: cca 2 hodiny

Časové pásmo: +1 hodina

 

Dovolená Bulharsko last minute