Levná dovolená v Řecku

Levná dovolená v Řecku

Levná dovolená v Řecku               

Na levnou dovolenou do Řecka se můžete vydat nejlépe klimatizovanými autobusy, které Vás dopraví až na místo ubytování.  Cesta trvá delší dobu než letecky, ale je bez přestupů, až na místo určení. Hlavně cena bývá znatelně nižší.  Řecko do kterého se dopravíte autobusovou dopravou si stoprocentně zamilujete. Naleznete zde čisté moře, krásné pláže okouzlující přírodu a hlavně mnoho Antických památek. To jsou důvody,  proč je Řecko tolik vyhledávanou destinací. Čekají na Vás obchůdky se suvenýry, zlatými šperky, řeckou keramikou, dále restaurace a taverny s místními specialitami. Při nákupech nesmíte zapomenout na řecké olivy , kvalitní olivový olej, nebo typicky řecké Ouzo.

Řecku můžete trávit dovolenou na pevnině na Olypské riviéře pod bájným Olympem, nebo na krásném poloostrově Chalkidiki připomínající údajně Poseidonův trojzubec. Navštívit zde můžete například kláštery Meteora 534 metrů nad mořem, nebo krásnou Soluň , druhé největší město v Řecku. Řecko má pro trávení Vaší dovolené také mnoho krásných ostrovů jako jsou například: Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Lefkada, Zakynthos, Santorini  a další…

Na těchto ostrovech si určitě vyberete místo které si zamilujete a kde prožijete báječnou dovolenou, ať už na rušných plážích, nebo v klidné zátoce.

Doba letu je průměrně 2,30 hod. dle destinace

Měna Euro.

Cestovní doklady Pas nebo Občanský průkaz.

Levná dovolená v Řecku