Dovolená Řecko

Dovolená Řecko-Cpatravel

 Dovolená Řecko                                  

Řecko nazývané kolébkou civilizace, je země kterou si stoprocentně zamilujete. Naleznete zde čisté moře, krásné pláže okouzlující přírodu a hlavně mnoho Antických památek. To jsou důvody,  proč je Řecko tolik vyhledávanou destinací. Čekají na Vás obchůdky se suvenýry, zlatými šperky, řeckou keramikou, dále restaurace a taverny s místními specialitami. Při nákupech nesmíte zapomenout na řecké olivy , kvalitní olivový olej, nebo typicky řecké Ouzo.

Dovolenou v Řecku můžete trávit na pevnině na Olypské riviéře pod bájným Olympem, nebo na krásném poloostrově Chalkidiki připomínající údajně Poseidonův trojzubec. Navštívit zde můžete například kláštery Meteora 534 metrů nad mořem, nebo krásnou Soluň , druhé největší město v Řecku. Řecko má pro trávení Vaší dovolené také mnoho krásných ostrovů jako jsou například: Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Lefkada, Zakynthos, Santorini  a další…

Na těchto ostrovech si určitě vyberete místo které si zamilujete a kde prožijete báječnou dovolenou, ať už na rušných plážích, nebo v klidné zátoce. Dovolená Řecko je ta správná volba pro Vaši dovolenou.

Doba letu je průměrně 2,30 hod. dle destinace

Měna Euro.

Cestovní doklady Pas nebo Občanský průkaz.

 

Dovolená Řecko