Turecko perla Orientu

Dovolená v Turecku, kráska Orientu.

Dovolená v Turecku              

Turecko, malebná země Orientu, to jsou krásné a udržované pláže, na kterých můžete provozovat nejrůznější druhy sportů, ale také výlety na replikách starodávných lodích. Turecko to je také majestátné pohoří Taurus. Pro Vaši dovolenou jsou v Turecku dvě letoviska , Turecká riviéra, která se rozprostírá na jihu Turecka a Egejská riviéra, která leží na jihozápadním cípu Turecka.

Turecko to jsou ale i Mešity, Antické památky, výjimečný přírodní úkaz PAMUKKALE -  vápencové kaskádové jezírka, Vodopády DUDEN,  BELEK ráj pro golfisty, Side s krásnými písčitými plážemi nebo Alanya se známou Kleopatřinou pláží.

Turecké Parní lázně, patří k tradičním a oblíbeným léčebným procedurám v Turecku, které by jste měly navštívit. Po dokončení všech procedur prý přijde znovuzrození.

V Turecku  jsou všude přítomné obchody a obchůdky  se vším, na co si jen vzpomenete. Jsou zde také kavárny a restaurace s místními specialitami, ale najdete zde i  MC Donalds, nebo různé značkové obchody. Nákupy v Turecku Vás  určitě zaujmou , hlavně ženy.

Turecko to je pohostinnost, ale i smlouvání, typické pro místní obchodníky.

Turecku se potkává Orient s moderním světem.

Na straně jedné Mešity a památky a na straně druhé moderní hotely , tobogány a golfová hřiště.

Letoviska:  KEMER, ANTALIA, BELEK, SIDE, ALANYA-Turecká riviéra

Letovisko: BODRUM-Egejská riviéra

Měna:  TRY  Turecká lira.

Cestovní doklady:  Cestovní Pas.

Doba letu:  cca 3 hod.

Letiště: Antalia , Bodrum.

Cpatravel

Dovolená v Turecku