Řecko, to pravé místo pro Vaši dovolenou

Dovolená v Řecku to pravé místo pro vaši dovolenou.

Dovolená v Řecku           

Řecko nazývané kolébkou civilizace, je země kterou si zamilujete. Čisté moře, krásné pláže okouzlující příroda, mnoho Antických památek a bájné historie, to jsou důvody,  proč je Řecko tolik vyhledávanou destinací. Čekají na Vás obchody a obchůdky se suvenýry, zlatými šperky, Řeckou keramikou, dále restaurace a taverny s místními specialitami. Při nákupech nesmíte zapomenout na Řecké olivy , kvalitní olivový olej, nebo typicky Řecké Ouzo.

Řecku můžete trávit dovolenou na pevnině, Olypské riviéře pod bájným Olympem, nebo na krásném poloostrově Chalkidiki připomínající údajně Poseidonův trojzubec. Navštívit zde můžete například kláštery Meteora 534 metrů nad mořem, nebo krásnou Soluň , druhé největší město v Řecku. Řecko má pro trávení Vaší dovolené také mnoho krásných ostrovů jako jsou například: Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Lefkada, Zakynthos, Santorini  a další…

Na těchto ostrovech si určitě vyberete místo které si zamilujete a kde prožijete báječnou dovolenou, ať už na rušných plážích, nebo v klidné zátoce kde budete úplně sami.

Doba letu 2,30 hod.

Měna Euro.

Cestovní doklady Pas nebo Občanský průkaz.

 

Báječnou dovolenou v Řecku Vám přeje Cpatravel

 

 Dovolená v Řecku