Turtle Bay

Turtle Bay, Keňa, 26.7.2018, All inclusive
Turtle Bay
LM
Termín:
Načítám ... 26.7. – 5.8.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / 9 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:144627441
30 840 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
Ubytování

Pokoje jsou prostorné s klimatizací, koupelnou a balkonem nebo terasou.

Poloha

Pokud patříte mezi milovníky a obdivovatele podmořského života, pak právě toto malé plážové letovisko Watamu je pro vás ideálním místem. Watamu se nachází 24 kilometrů jižně od města Malindi. Najdete tady ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Kromě fantasticky barevných korálových rybek, můžete v parku pozorovat také obrovské kanice, želvy nebo delfíny. A pokud nepatříte k příznivcům potápění, můžete pozorovat podmořský život alespoň proskleným dnem lodi.

Vybavení

Tento oblíbený hotel má 145 pokojů a je obklopený tropickou zahradou. Naleznete tu 2 bazény, 3 restaurace, 3 bary a snack bar.

Stravování

V hlavní restauraci hotelu se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení si hosté mohou dát ve snack baru u bazénu a čerstvou pizzu v pizzerii. Večeře při svíčkách u moře pak připravuje `a la carte restaurace Blue Turtle.

Zábava

Denní a noční zábavní program pro hosty zahrnuje domorodé tance, živou hudbu a diskotéky.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pláže.

Odkaz
Http://www.turtlebaykenya.com/
Informace o letu
Odlet: 26. 7. 14:35
Návrat: 5. 8. 18:25
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK