Sueno Golf Belek

Sueno Golf Belek, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 18.4.2018, All inclusive
Sueno Golf Belek
Termín:
18.4. – 25.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:138122877
19 840 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

550 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SUENO HOTELS GOLF BELEK
Popis
Unikátně architektonicky řešený Sueno Hotels Golf Belek má vstupní halu s 24hodinovým servisem a golfovým Pro Shopem přímo v hlavní hotelové budově při vstupu na golfová hřiště. Přímo u hotelu naleznete kvalitní a rozsáhlé cvičné plochy Driving Range, Putting green, Chipping & Pitching green. K dispozici je kvalitní fotbalové hřiště s večerním osvětlením a další sportovní zázemí.
Ubytování
Hotel nabízí standardní dvoulůžkové, jednolůžkové nebo rodinné pokoje, apartmány či luxusní královský apartmán.

Standardní pokoj 1x ložnice + koupelna/WC + balkon, cca 30-35 m²
82 elegantních standardních pokojů je vybaveno kobercem nebo plovoucí podlahou, dveře na magnetickou kartu, koupelna s vanou, umyvadlo, centrální klimatizace, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, satelitní plazmová TV, info a hudební kanály, přístup na internet, minibar, trezor, balkon.

Na vyžádání taktéž nabízíme další možnosti ubytování:

Pokoj Senior 1x ložnice + koupelna/WC + balkon, výhled na hřiště, cca 34-42 m²
Junior Suite 1x ložnice + 1x obývací pokoj + koupelna/WC + balkon, cca 50-80 m²
Suite 1x ložnice + 1x obývací pokoj + koupelna/WC, cca 55-60 m²
Královský apartmán 1x ložnice, 1x obývací pokoj, 1x obývací pokoj s jednacím stolem pro 6 osob, 1x koupelna / jacuzzi v koupelně, druhé WC. Luxusní královský apartmán je navržen velmi velkoryse a je nadstandardně vybaven.
Poloha
Sueno Hotels Golf Belek je ráj pro začínající i pokročilé golfisty. Z hotelového pokoje jste ihned na hřišti, cvičných plochách či ve velkém golfovém Pro Shopu. Tento jedinečný hotelový komplex je obklopen dvěma nádhernými 18jamkovými golfovými hřišti Sueno Dunes Golf Club a Sueno Pines Golf Club. Bezprostředně u hotelu jsou taktéž velmi kvalitní a rozsáhlé cvičné plochy: 300 m dlouhý Driving Range s 40 odpališti, Putting green 3500 m², Chipping & Pitching green 1000 m².
Hotelový komplex se nachází v části Üçkumtepesi ve městě Belek, které je vyhlášené poskytováním perfektního servisu s 5hvězdičkovými a multi-awards hotely a resorty vybavenými bazény, wellness, kongresovými centry a plážemi se zlatým pískem. 10 golfových klubů a 15 špičkových golfových hřišť poskytuje vyžití jak pro ty nejnáročnější pokročilé golfisty, tak pro začínající golfové hráče. Málokde naleznete v bezprostřední blízkosti hotelů tak kvalitní a rozsáhlé cvičné plochy Driving Range, Putting green, Chipping & Pitching green. K dispozici jsou Vám taktéž tenisové kurty, fotbalová hřiště a další sportovní zázemí. Belek se může pochlubit více než 300 slunečnými dny v roce. Mnoho návštěvníků si z tohoto důvodu vybírá zimní období, kdy jsou zde dny velmi příjemné, mírné a slunné.
Vzdálenosti
Hotel je situován v oblíbeném letovisku Belek cca 5 km od města Belek, cca 35 km (30 minut) od mezinárodního letiště Antalya a 50 km od centra letoviska Antalya. Centrum města (Staré Město) 40 km, Kadriye 6 km, Aspendos Amfiteátr 29 km, Ski Davras and High Elevation Sportmen Camping Center 160 km, Jezero Beysehir v národním parku cca 250 km.
Vybavení a služby
- 6 restaurací
Provoz a množství restaurací se liší v závislosti na ročním období a povětrnostních podmínkách, může dojít ke změnám bez předchozího oznámení.
V A-la Carte restauracích je třeba rezervovat stůl v předstihu.
- bary: Greens Bar (v Lobby), Greens Bar terasa – obojí 24 hodin denně, Birdie Bar, Beach bar, Bodrum Bar, Steg Bar, Vitamin & Pool Bar, Buggy Bar přes den
Vybrané alkoholické nápoje, energetické nápoje a čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva jsou za poplatek.
- recepce nonstop
- plně vybavené konferenční prostory s bezdrátovým připojením na internet
- klub pro děti Lollypop (pro různé věkové skupiny)
- mezinárodní animátorské týmy
- vnitřní a venkovní bazény, dětský bazén
- sauna, SPA centrum, fitness centrum
- kino
- fotbalové hřiště s umělým osvětlením
- obchody.

SLUŽBY ZA POPLATEK
Biliár, masáže, kadeřnický salon, spa centrum, golfové a tenisové vybavení, prádelna, čistírna, lékař, vodní sporty, půjčovna motorových vozidel, hlídání dětí, nákupy v hotelových obchodech.
Sport a zábava
K dispozici je několik vnitřních a venkovních bazénů. Dále travnaté fotbalové hřiště s umělým osvětlením, sauna, spa centrum, fitness centrum, plážový volejbal, basketbal, aerobik, šipky, boccia, stolní tenis, gymnastika, vodní sporty, minigolf na pláži, mezinárodní animátorské programy.

Golf
Přímo v hotelovém komplexu jsou na rozloze cca 1500 hektarů dvě 18jamková hřiště Pines a Dunes, která byla vytvořena pod dohledem PGA Consulting Design. Pines par 72, Dunes par 69. Obě golfová hřiště se rozprostírají v nádherné krajině s výhledem na pohoří Taurus, protkané borovicovými lesy, 20 jezery a více jak 120 bunkry. Doporučený min. hcp: muži 28, ženy 36. Golfový klub Sueno Vám v Pro Shopu nabízí velký výběr golfového vybavení světových značek, lekce a kurzy vedené trenéry s licencí PGA. Zapůjčení golfového vybavení je možné. Stejně tak je možné zapůjčení ručních i elektrických golfových vozíků, buggy, lze využít prostorné šatny. Vše připraveno pro Vaši nezapomenutelnou golfovou hru.

Sueno Dunes Golf Club (zahrnuto v ceně)
18jamkové golfové hřiště, design: PGA Design Conzulting, rozloha 1,5 mil. m² (obě hřiště Pines a Dunes), otevřeno 2007. par 69. 2 devítky, bílá odpaliště: 1.devítka: 2656 m, 2.devítka 2987 m. 128 bunkrů (obě hřiště Pines a Dunes), 19 jezer (obě hřiště Pines a Dunes), cvičné plochy: Driving Range 300 m, 40 odpališť, Putting green 3500 m², Chipping & Pitching green 1000 m². Klubovna, Pro Shop, Buggy Bar + zázemí Sueno Hotels Golf Belek (lékařská služba, restaurace, bary). Doporučený hcp 36/28.

Sueno Pines Golf Club (zahrnuto v ceně)
18jamkové golfové hřiště, design: PGA Design Conzulting, rozloha 1,5 mil. m² (obě hřiště Pines a Dunes), otevřeno 2007. par 72. 2 devítky, bílá odpaliště: 1.devítka: 3223 m, 2.devítka 3190 m. 128 bunkrů (obě hřiště Pines a Dunes), 19 jezer (obě hřiště Pines a Dunes), cvičné plochy: Driving Range 300 m, 40 odpališť, Putting green 3500 m², Chipping & Pitching green 1000 m². Klubovna, Pro Shop, Buggy Bar + zázemí Sueno Hotels Golf Belek (lékařská služba, restaurace, bary). Doporučený hcp 36/28.

Carya Golf Course (doporučujeme)
18jamkové golfové hřiště, design: Thomson Perrett & Lobb Golf Course Architects, rozloha 0,76 mil. m², otevřeno 2008. par 72. 2 devítky, bílá odpaliště: 1.devítka: 3094 m, 2.devítka 3053 m. 75 bunkrů, cvičné plochy: Driving Range 22 oboustranných odpališť, Putting green, Chipping & Pitching green. Klubovna. Doporučený hcp 36/28.

Cornelia Golf Course (doporučujeme)
27jamkové golfové hřiště, design: Nick Faldo, otevřeno 2006. par 72. 3 devítky, bílá odpaliště: Tiberius: 2927 m, Sempronia 3042m, Gaius 2927 m. 78 bunkrů, 9 jezer, cvičné plochy: Driving Range 80 odpališť, 2x Putting green, 2x Chipping green. Rozlehlá klubovna 4800 m², Pro Shop. Doporučený hcp 36/28.

Kaya Eagles Golf Course (doporučujeme)
18jamkové golfové hřiště, design: David Jones, rozloha 0,65 mil. m², otevřeno 2007. par 71. 2 devítky, bílá odpaliště: 1.devítka: 2955 m, 2.devítka 2932 m. 6 jezer. Cvičné plochy: Driving Range 22000 m², Putting green 700 m², Chipping & Pitching green. Klubovna, Restaurace, Bar Buggy, Pro Shop. Doporučený hcp 36/28.

Na vyžádání možnost rezervovat další golfová hřiště v oblasti Belek:
Carya Golf Course, Cornelia Golf Club (Faldo Golf Course), Gloria New Course, Gloria Old Course, Gloria Verde Golf Course, Kaya Eagles Golf Club, Lykia Links Golf Course, Montgomerie Maxx Royal Golf Club, National Golf Club, Pasha Golf Club, PGA Sultan Golf Club, Robinson Golf Club Nobilis, Titanic Golf Club (ex.TAT Golf Belek). Bližší informace o hřištích naleznete zde: Golf Belek.

Moře
Krásná, dlouhá písčitá pláž oceněná modrou vlajkou za čistotu se nachází 400 m od hotelu. K přepravě na pláž lze využít shuttle service. Lehátka, matrace, slunečníky a osušky jsou na pláži i u bazénu zdarma. Molo s velkým barem. Beach Club Lodges – soukromí a klid v "chatkách“ na pláži (za poplatek).
Stravování
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, svačiny, nealkoholické nápoje, lokální a importované alkoholické nápoje (čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje za poplatek).
Cena zahrnuje
- 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji Standard s výhledem do krajiny (osoba, sdílející dvoulůžkový pokoj)
- 7x all inclusive
- transfery letiště–hotel–letiště
- green fee dle vybraného balíčku na golfových hřištích Sueno Pines a Sueno Dunes (možnost výběru v záložce "Ceník a objednávka")
- pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- dopravu (na vyžádání zajistíme leteckou přepravu)
- komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno zájezdu (na vyžádání zajistíme)
- příplatek za slavnostní vánoční či silvestrovskou večeři (více informací v CK).
Slevy
Pro vybrané termíny AKCE: ve skupině 8 golfistů se stejným pobytovým balíčkem 1 zdarma (nezahrnuje leteckou přepravu).
Více informací v CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je YOUTOURS, s.r.o., IČ 29319102.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK