HOTEL PARK INN BY RADISSON

Park Inn By Radisson - Spojené arabské emiráty
Doprava: -
Letiště: -
Odjezd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Dubai - transparent 39°C
Zítra Počasí v Dubai - transparent 28 - 39°C
23.6. Počasí v Dubai - transparent 28 - 35°C
24.6. Počasí v Dubai - transparent 30 - 34°C

Termíny

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL PARK INN BY RADISSON
Kategorie hotelu: ****
Poloha
Hotel se nachází v emirátu Dubaj, v samém srdci této živé metropole. Emirát Dubaj je nejtolerantnější ze všech sedmi emirátů. Tento dubajský hotelový komplex se může pochlubit prostorným ubytováním a je zvláště vhodný i pro delší pobyty. Město Dubaj má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní silnice a dálnice. Hotel je vzdálen 10 minut chůze od stanice metra. V těsné blízkosti hotelu mají klienti k dispozici nákupní a stravovací možnosti. Dubaj je emirát plný kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními a zábavními možnostmi. Dubajské mezinárodní letiště je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy.
Vybavení Hotelu
Klienti mají k dispozici prostornou vstupní halu s recepcí a směnárnou, která je otevřena 24 hodin denně. Dále se v hotelu nacházejí restaurace, bary (jeden z nich je střešní bar), kavárna a venkovní bazén. Wifi internetové připojení je v hotelu k dispozici zdarma.
Vybavení pokoje
Hotel disponuje 150 pokoji – typu Studio nebo apartmán. Všechny pokoje jsou velice moderně zařízeny. K vybavení každého pokoje patří vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, toaleta, fén), klimatizace, SAT/TV, trezor, kuchyňský kout, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, wifi internetové připojení.
Pláž & plážový servis
Hosté mohou zdarma využít hotelový shuttle bus k písčité pláži. Nejbližší pláž, která se u hotelu nachází je Jumeriah Beach, která je vzdálená cca 4 km od hotelu. Pláž má velmi pozvolný vstup do moře, vhodná pro děti i neplavce. Plážový servis – lehátka a slunečníky mohou klienti využívat za poplatek.
Sport & Fitness
K sportovnímu vyžití hotel nabízí posilovnu, s tím nemodernějším vybavením. Rekreační zařízení hotelu zahrnuje saunu, parní lázeň, kosmetiku, masáže a další procedury.
Stravování
Snídaně nebo polopenze dle zvolené varianty.
Snídaně: podávané formou švédských stolů.
Polopenze: zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře formou servírovaného předvoleného menu. Nápoje u večeří si klienti hradí extra.
Poznámka
- Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky.
- V případě, že dítě do 18ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18-ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
- Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel - 3 USD pokoj/noc, 4* hotel - 4,5 USD pokoj/noc, 5* hotel - 5,5 USD pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.