Morfeas, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Kavos, 11.5.2018, Snídaně
Morfeas
Termín:
11.5. – 18.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129247142
7 053 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Morfeas Hotel
Kategorie hotelu: **
Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové pokoje.

Hotelové pokoje v hotelu Morfeas jsou světlé, prostorné, s denním úklidem, dva krát za týden se mění prádlo. Hotelové pokoje jsou komfortně zařízené, mají balkon na vnější život, ledničku, varnou konvici, vysoušeč vlasů a klimatizaci (na poplatek na místě).

Poloha

Klienty výborně hodnocen Morfeas je hotel, jehož filozofie spočívá v sluncem naplněných dnech a večerech plných zábavy. Hotel se nachází jen cca 5 min. chůze od pláže a cca 500 metrů od nočního života letoviska Kavos. Dost blízko na užití si nočního života a zároveň dost daleko, abyste si vychutnali klidný spánek. Pro svou polohu v blízkosti barů a nočních klubů letoviska Kavos a většinou mladou klientelu doporučujeme tento hotel spíše klientům, kteří preferují dovolenou plnou nočního života a zábavy. Vzdálenost od letiště CFU (Mezinárodní letiště Korfu Ioannis Kapodistrias): 45 km.

Služby hotelu

recepční služba, úklid, pokojová služba (18:00 - 22:00), trezor (za poplatek), parkování, internetový koutek za poplatek. Venkovní bazén, sluneční terasa a zahrady, bazénové hry a aktivity, Kulečník (za příplatek), Stolní tenis, přístup na internet, video hry (dotykový displej), vodní pólo, kadeřnictví, kosmetička, manikúra, dětské hřiště.

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze.

Bar u bazénu, vnitřní bar (24 hodin), je možné sledovat filmy a sportovní událost na velké obrazovce. Hotelová restaurace nabízí širokou škálu jídel anglické a řecké kuchyně, zábavné řecké večery, bazénové párty, karaoke noc a kvíz.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK