La Palummera

La Palummera, Itálie, Ischia, 27.10.2018, Bez stravy
La Palummera
LM
Termín:
27.10. – 3.11.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129558577
1 436 Kč (-11 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence La Palummera
Ubytování
Celkem 15 apartmánů má vlastní příslušenství, vybavený kuchyňský kout, TV a telefon, WiFi připojení, na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek). Apartmány mají vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení.
Poloha
Elegantní nová rezidence se skládá ze dvou budov, které jsou umístěny v krásné upravené zahradě s olivovým hájem a ovocným sadem. Rezidence se nachází v části letoviska Forio - Cava dell´isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známéhotermálního parku Poseidon.
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
Zahrada, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, internet zdarma v apartmánech i na recepci na PC, vnitřní parkoviště (zdarma). K dipozici je také 1 slunečník/apartmán.
Stravování
Vlastní.
Tipy
Castello Agaronese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: lodní výlet na romantický ostrov. Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římanů.
Pláž
Písečná: pláž Cava dell´Isola je vzdálená asi 150 m od rezidence, je dostupná privátním sestupem od rezidence. Asi 400 m leží pláž Citara.
Info moře
asi 150 m
Moře
asi 150
Centrum
asi 1 500
Další
Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.
Neakceptují se kreditní karty.
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, WiFi připojení, ložní prádlo a ručníky, parkovací místo, služby delegáta, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, WiFi připojení, ložní prádlo a ručníky, služby delegáta, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 3
Jednotka 1A
Obsazenost 2-3 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 2
MONO 4
Jednotka 2A
Obsazenost 3-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka. V některých apartmánech jsou ložnice odděleny závěsem. Venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Info jednotka 4
BILO 5
Jednotka 4A
Obsazenost 3-5 osob, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, 2x soc. zařízení. Prostorné venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
Sport
Na pláži různé vodní sporty. Centrum historického městečka Forio skýtá množství společenského vyžití.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK