Hotel Bauer

Hotel Bauer, Česká republika, Beskydy, 11.6.2018, Snídaně
Hotel Bauer
Termín:
11.6. – 12.6.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:139361646
890 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Ubytování
dvou-, tří a čtyřlůžkové pokoje v hlavní třípodlažní budově hotelu. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení sportovního charakteru s vlastním příslušenstvím, TV, fén, WiFi zdarma.
Poloha
Hotel Bauer leží v malebném údolí horské říčky Bílá v nadmořské výšce 521 m. Je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti v samém centru obce Bílá, u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro firemní akce. Okolní příroda nabízí výlety na nedaleký Bílý Kříž, Pustevny nebo Smrk, upravené cyklotrasy lákají k projížďce v krásné přírodě. V roce 2014 prošla hlavní budova komplexní rekonstrukcí.
Středisko
Bílá
Vybavení
restaurace v novém designu, Horská jizba – vybavena tradičním dřevěným nábytkem, Bufet/Pizzeria s širokou nabídkou jídel k rychlému občerstvení, v létě s nabídkou čerstvých pstruhů, které si každý může vylovit v jezírku za bufetem, moderní .Wellness centrum - bazén, whirlpool, saunový svět – římské lázně, finská sauna, bylinková sauna, odpočívárna, venkovní ochlazovna na terase, masáže. Vedle hotelu se nachází dětský letní park s řadou atrakcí – letní tubing, 2x vodní svět, šlapací auta Bergtoys, obří pískoviště, dětská lezecká stěna, aquazorbing, indiánská vesnice, odpočinkové zóny pro rodiče, houpací sítě, horská kola, sjezdová kola, dětská kola, terénní koloběžky, nafukovací skákací hrad se skluzavkou. Za hotelem v přilehlém lesíku je situován dětský lanový park s překážkami a systémem vodních kanálků s vodními koly, přepady a stavidly.
Stravování
snídaně – bufetovým způsoben. Fakultativně: doplatek na polopenzi (večeře) výběrem z dvouchodového menu.
Koupání
hotelový bazén (9,5 x 4,5 m) s řadou atrakcí – protiproud, masážní trysky, vodní hřib, odpočinková zóna, terasa, teplota vody 31 – 32°C.
Tipy pro správnou volbu
- nově zrekonstruovaný hotel s wellness centrem
- ideální zázemí pro rodiny s dětmi
- turistika, cykloturistika
- zdarma vstup do bazénu (na základě rezervace)
Informace
Parkování u hotelu zdarma.
Poplatek za psa - 200,- Kč/noc - úhrada na místě.
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Dětská cena
platí pro děti od 3 do 15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK